środa, 31 października 2018

Akcja "Niepodległa"!Kochani, przed nami kumulacja obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości! Mamy dla Was trzy wyzywania - każde z nich zostanie nagrodzone dodatkowymi ocenami z polskiego, historii i plastyki/techniki. Dla każdego coś miłego! Włączcie się!

1. Do 8.11 zbieramy prace na wystawę "Moja niepodległa to..." - w wybranej formie artystycznej (plakat, obraz, rzeźba, instalacja, filmik, teledysk, piosenka...) przedstawiacie, jak rozumiecie hasło "Moja niepodległa to...". Prace oddajemy p. Eli.

2. Do 8.11 zbieramy pamiątki rodzinne sprzed drugiej wojny światowej, które przedstawimy podczas wystawy "Skarby Niepodległości". Do każdego eksponatu dołączacie kartkę z dokładnym opisem: co to jest, z jakiego czasu pochodzi (przybliżony rok), do kogo należało i krótki opis (np. historia rodzinna związana z tym przedmiotem albo wspomnienie). Eksponaty przekazujecie p. Natalii lub p. Sławkowi. Będą przechowywane w sejfie, a podczas wystawy pilnie strzeżone.

3. Do 8.11 każdy z Was przynosi zdjęcie legitymacyjne lub inne w przybliżonym formacie (może być Wasza twarz wycięta z innego, dużego zdjęcia) - tworzymy kolaż "Polska to my". Wydrukowane zdjęcia oddajecie p. Natalii.


Czekamy na Wasze prace, zdjęcia i eksponaty!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz