środa, 17 października 2018

Licealiści - kto chętny?

Licealiści - ciekawa propozycja dla Was:

Po raz 15 KFON prowadzi rozmowy kwalifikacyjne to programu stypendialnego HMC, dającego szanse uczennicom i uczniom polskich szkół, na spędzenie dwóch lat nauki w jednej z prywatnych, brytyjskich szkół. Oferta skierowana jest do uczennic i uczniów w wieku 16 - 17,5 roku (w dniu 1 września 2019). Warunkami uczestnictwa w programie jest znajomość języka angielskiego, umożliwiająca pobieranie nauki w tym języku oraz górny limit rocznego dochodu rodziców nieprzekraczający GBP 30 000.
Pod poniższym linkiem:
znajdują się szczegółowe informacje, oraz dokumenty zgłoszeniowe do programu.
Program daje szansę na nowe doświadczenia i nowy start uczniom polskich szkół. Do tej pory na stypendia wyjechało ponad 50 osób. Wszyscy twierdzą, że było to bardzo ważne doświadczenie w ich życiu. W wielu przypadkach, doświadczenie zmieniające całe życie.

Informacje dostępne są również na stronie www.kfon.pl w zakładce “stypendia”.