czwartek, 22 listopada 2018

Szkolna Internetowa Gra Giełdowa i nie tylko...


5.11.2018 ruszyła XVII edycja Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. Z naszego Liceum, Gimnazjum oraz 7 i 8 klas szkoły podstawowej wystartowało blisko 50 osób pogrupowanych w 18 zespołów. Trzymamy kciuki za nasze dzielne Rekiny Przedsiębiorczości. A jest o co walczyć, bo poza wiedzą i umiejętnością praktycznego inwestowania można wygrać atrakcyjne nagrody (suma nagród 85 000 zł). Po 10 dniach gry dzielnie sobie radzi jeden z naszych najmłodszych zespołów - Rzułfie z Pentagonu - który na blisko 7000 zespołów w Polsce zajmuje 62 miejsce. Tak trzymać!!!


W czwartek 6.12.2018 w naszej szkole zostanie zorganizowany Maraton Pisania Listów w obronie Praw Człowieka - Amnesty International. Każdy będzie mógł napisać list lub podpisać petycję w wybranej przez siebie sprawie dotyczącej obrony praw człowieka. To świetna okazja, by pokazać jak ważne są dla nas prawa człowieka i że nam nie jest wszystko jedno! Impreza ma charakter otwarty, więc zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz