poniedziałek, 17 grudnia 2018

Co słychać w Kuźni Talentów?

W naszej szkole wspieramy rozwój różnych uczniowskich uzdolnień (to w ramach dużego programu Akademia Talentów), a tych, którzy przejawiają talenty w przedmiotach akademickich (takich jak biologia, matematyka, informatyka czy fizyka) otaczamy szczególną opieką nauczycieli-tutorów właśnie w ramach Kuźni Talentów. Dziś odbyło się spotkanie uczniów wytypowanych do tego programu z panią dyrektor i tutorami. W luźnej atmosferze pani dyrektor pogratulowała uczniom sukcesów, które już mają na swoim koncie i przedstawiła, w jakich parach będą teraz pracować. Każdy z nich zostaje objęty opieką tutora, z którym współpracować będzie do końca roku indywidualnie. Naszym tutee z Kuźni Talentów życzymy sił i zaparcia w realizacji własnych marzeń!