poniedziałek, 21 stycznia 2019

Działo się!


Za nami dwie ważne imprezy! Dzień Otwartych Drzwi i Bal Zimowy 2019. Dziś o pierwszym z nich:

Wszystko zaczęło się o 17.30 - do naszego liceum zaczęły przybywać tłumy chętnych i zainteresowanych nauką u Lotników uczniów. Ilość gości przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Uczniowie i rodzice obejrzeli w dwóch turach prezentację o liceum, a następnie zostali podzieleni na grupy i licealiści oprowadzali ich po wszystkich zakamarkach naszej szkoły. Nauczyciele wraz z uczniami chętnie udzielali wszelkich informacji, opowiadali, jak wygląda u nas nauka, co jest dla nas ważne i czym wyróżniamy się wśród warszawskich szkół. Zawiązały się nawet pierwsze relacje, bo niektórzy z chętnych już wypytywali, czy dany nauczyciel może być ich tutorem od września:))))

Dużo dobrej energii, wspaniałe emocje i radosne oczekiwanie na przyszły rok. Już dziś cieszymy się z przyszłych uczniów naszego liceum!:)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz