środa, 20 lutego 2019

Konkurs, który już znamy:)

Nasi uczniowie mieli już przyjemność brać udział w tym konkursie i nawet go wygrać! Zapraszamy do kolejnej edycji. Tytuł konkursu "Tak widzę Europę". Polega on na kreatywnym odpowiedzeniu na pytania o to, jak młodzi ludzie, uczniowie patrzą na Europę i Polskę. Co lubią, z czego są dumni. A to wszystko w formie filmiku.
Główną nagrodą jest wyjazd do Brukseli i Gandawy organizowany w dniach 20-24 marca br.
Czas na przesłanie/przekazanie zgłoszeń z filmikami (3-5min) jest do 11 marca.

Oto szczegóły:

Tak widzę Europę

Lubisz podróżować, odwiedzać miasta w Polsce i Europie. Poznajesz ludzi, miejsca, smaki.
Przedstaw formie krótkiego filmu to, co najlepiej zapamiętałeś, co chciałbyś odwiedzić
jeszcze raz, spróbować lub polecić innym. Najciekawsze w treści i najatrakcyjniejsze w formie filmy
nagrodzimy. Zwycięzcy pojadą zwiedzić Brukselę i Gandawę.
Konkurs organizowany przez biuro prof. Danuty Hübner, adresowany do licealistów.

Zasady konkursu
 - nagraj samodzielnie lub ze znajomymi filmik, w którym odpowiecie na 5 pytań

• Jakie miasto czy atrakcję w Polsce chciałbyś pokazać znajomym z Europy?

• Gdzie w Europie najbardziej chciałbyś zamieszkać(miasto, kraina geograficzna)? Dlaczego?

• Dlaczego warto mieszkać w UE z perspektywy młodego człowieka?

• Co z Europy, chciałbyś przenieść do Polski?

• Jakie europejskie wydarzenie (festiwal, konkurs, pokaz, zawody) wywarło na Tobie największe wrażenie?

Do 11 marca dostarcz go na pendrive do biura prof. Danuty Hübner przy Nowym Świecie 33 lub prześlij mailem (biuro@danuta-huebner.pl) - jeśli fragmenty lub całość będą w języku innym niż polski i angielski, dodaj napisy z tłumaczeniem - film powinien trwać od 3 do 5 minut - film można nagrać samodzielnie bądź w zespole (max 4 osoby) - szczególnie doceniane będą: pomysłowość, nowoczesne podejście do projektu i oryginalność.
Zapraszamy do udziału!