wtorek, 28 maja 2019

Akcja "Jak nie czytam, jak czytam!"

Uprzejmie informujemy, że Społeczna Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi klasy 7-8, Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi oraz Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43, włączyły się do IV edycji ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”, która jest najpopularniejszą akcją czytelniczą w Polsce. Jej celem jest promocja czytania w prosty, radosny sposób. Akcji towarzyszy próba bicia rekordu liczby osób czytających w jednym momencie. W ubiegłym roku w akcji wzięło udział 406 825 osób.
Tegoroczne bicie rekordu w czytaniu odbędzie się w całej Polsce 7 czerwca (piątek) o godz. 10:00. Uczniowie naszych szkół będą czytać na polance obok szkoły, bud.18.
Oprócz czytania planujemy wydarzenia towarzyszące, do których organizacji serdecznie zapraszamy! Na Wasze pomysły i propozycje czekamy w bibliotece!
Akcja na polance rozpocznie się o 9:50. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą książek!
Zapraszamy do udziału w akcji!

2 komentarze: