Kajetan i Ignacy wygrali aukcję WOŚP obiadu tutorskiego z p. Natalią Boszczyk. Podjęli decyzję, że chcieliby poszerzyć grono i w tym oto mniej kamerlanym składzie, przy pysznym jedzeniu omówiliśmy kwestię mocnych stron, wyborów życiowych i spraw życia przez wielkie Ż![]()
