Klasa 8c podczas polonistycznego wieczoru powtórkowego: były różne wersje lekturowych kalamburów, byli „turlani bohaterowie”, quizy lekturtowe, trimino gramatyczne i oczywiście gra „zgadnij, jakim bohaterem jesteś”. Udało się tez dobrze zjeść, pograć w szachy i nauczyć się paru technik relaksacji. E8 nie jest już taki straszny![]()















