16 maja, 2022

“Jak ja lubię z nimi pracować…”

…czyje słowa są tytułem tego posta…? Pani dyrektor! Takie ma wrażenia po zajęciach z uczniami naszego liceum? Ich wrażenia chyba podobne – widać to na zdjęciach!?Pani dyrektor rzuciła tylko hasło: “wyizolujmy DNA!” Bez namawiań, bez ocen, bez straszenia – nasi uczniowie zabrali się do pracy i wszystkie grupy spisały się na medal! Co jeszcze widzimy na tych zdjęciach…? Zaciekawienie światem, poczucie humoru, ale też obowiązkowość i pracowitość… właśnie takich mamy uczniów! To trochę niewiarygodnie brzmi, tyle się mówi o znudzonych licealistach: zmanierowanych, zmęczonych, nie zainteresowanych niczym. To nie u nas! Wszyscy cieszymy się, że możemy z nimi pracować!

Na pierwszym zdjęciu w tym poście (powyżej) – zespół, któremu udało się książkowo wręcz wyizolować DNA:)