23 czerwca, 2026

Przygody w Biebrzańskim Parku Narodowym…

2La oraz przedstawiciele rozszerzonej biologii z klas 3L pozdrawiają z Biebrzańskiego Parku Narodowego. Przeszli się z przewodnikiem po bagnach (niestety wyschniętych) poznając znaczenie różnych siedlisk – bagienych, leśnych, wydmowych… Podziwiali też florę i bardzo interesującą faunę. Niestraszne im już takie trudne pojęcia jak mchy z rodzaju sphagnum, ledum palustre albo murawy kserotermiczne 🐍🦎🦋

Share this content