16 maja, 2022

Tak wagarują… LOTNICY!:))

21 marca – Narodowe Święto Wszystkich Wagarowiczów! Szkoły świecą pustkami, nauczyciele z konsternacją zaglądają do pustych klas, sekretariat wystosowuje odpowiednie pisma do rodziców, a dyrekcja nagany… Tak jest w każdej przeciętnej szkole, a Lotników… jak wiadomo – do przeciętnych zaliczyć nie można:))

Okazało się mianowicie, że w szkole jest ciekawiej niż na wagarach i wybraliście najlepiej jak mogliście – Dzień Dresa w PSPO;)))))))

Wiadomo “dres – no stress”, tym bardziej, że w każdym dresie krył się “szczęśliwy numerek”:) Nie było chyba osoby, której w dresie było tego dnia “nie do twarzy”, jednak by naprawdę dobrze wyglądać, trzeba było wykazać się wieloma umiejętnościami, np.:
– umiejętnością doboru kolorów – Karolina i Zuzia zadbały o kolorystykę, ale mistrzem został pan Romek (patrz: harmonia skarpetek z koszulką):

– umiejętnością przyjęcia odpowiedniej postawy;))))

– … i oczywiście umiejętnością odpowiedniego “noszenia się” (chodzi o spodnie – Mateusz, Damian i Antek;))

Hitem była stylizacja pani dyrektor – zaszokowała nas jako Pierwsza Blachara Lotników. Na naszych “łamach” pani dyrektor przekazuje podziękowania wszystkim uczniom, dzięki którym skompletowała strój i od
których dowiedziała się, że obowiązkowo musi mieć “solarkę” i “długie
białe smyry”;)))))  Jak widać – nasi uczniowie we wszystkich tematach wykazują się ponadprzeciętną  wiedzą;)))

A swoją drogą: nie dotarła do nas ani jedna fotografia pani dyrektor – czyżby klisza nie wytrzymała? (za zachwytu oczywiście;)))

1 thought on “Tak wagarują… LOTNICY!:))

%d bloggers like this: