16 maja, 2022

Za nami Międzyszkolny Festiwal Kultury Międzynarodowej COOLturiada 2017!

Wszyscy wspominamy wczorajszą ucztę artystyczno-językową. Podczas tegorocznej COOLturiady – artystycznego festiwalu języków obcych organizowanych przez nasze liceum – wielu z uczestników zaprezentowało się na najwyższym poziomie, wręcz hipnotyzując publiczność. Szczególne wrażenie zrobiła na nas Magda z LXXXVI Liceum Ogólnokształcącego im. Batalionu “Zośka”, która ujmująco wykonała utwór Particii Kaas “Je T’aime, Je Ne T’aime Plus” i zdobyła pierwsze miejsce!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, a także członkom jury, a w szczególności: Panu Andrzejowi Młynarczykowi – aktorowi telewizyjnemu, filmowemu i teatralnemu, znanemu m.in. z serialu “M jak miłość”, Pani Marii Kędzierskiej – artystce, Pani Joannie Janeckiej –  z Wydziału
Kultury Ambasady Republiki Federalnej Niemiec
oraz Panu Julianowi Alejandro Espinosa Calabuig – Asesorowi Biura Radcy Prawnego ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce.

Jesteśmy także wdzięczni, że festiwal w tym roku swym patronatem objęły  Ambasada Niemiec, Hiszpanii oraz Instytut Francuski.

Dziękujemy także wszystkim sponsorom, a także Burmistrzowi Dzielnicy Bielany Panu Tomaszowi Mencinie, który objął naszą imprezę patronatem, ale także zaszczycił nas swoją obecnością.

DZIĘKUJEMY!
DO ZOBACZENIA ZA ROK!

Ps. Szersza relacja na naszej stronie internetowej.